CESTOVÁNÍ S DÍTĚTEM

Více info

AVOVA TECHNOLOGIE BEZPEČNOSTI

Více info

SNADNÝ PŘEHLED KATEGORII PRO NOVOROZENCE, BATOLATA A DĚTI

Ačkoli nejnovější evropský schvalovací standard R-129 používá velikost těla jako primární schvalovací metriku, je třeba mít na paměti dva důležité zákonné požadavky týkající se věku:

Obecně předpis stanoví, že děti musí používat dětský zádržný systém do věku 12 let. Aby bylo možné lépe chránit mladší a zranitelnější novorozence cestující ve vozidlech, musí novorozenci cestovat v sedačce orientované proti směru jízdy až do věku 15 měsíců.

AVOVA Safetycenter table en 2

stiwa-smartfix-100Tak jako všichni výrobci i v Kiddy napjatě očekávali výsledky testu autosedaček 2015. Po jejich zveřejnění mohli začít slavit. Kiddy Smartfix zvítězil ve své kategorii II+III (15-36 kg) a rozšířil tak již dlouhou řadu vítězů testu z dílny Kiddy.

Srdečně Vás zveme k návštěvě expozice autosedaček na veletrhu Pro dítě, který se koná od 14. do 17. března 2019 v pavilonu G2 brněnského výstaviště.

ams TU E Kindersitz kiddy 1415 80Známý německý motoristický časopis Auto Moto Sport testoval ve spolupráci se zkušebnou TÜV dětské autosedačky. Nárazovým testum podrobil 3 autosedačky skupiny I (9-18kg, 9měsíců-4 roky). Römer, Chicco a Kiddy.

Nový test, nový vítěz od Kiddy. Bezpečnost a pohodlí našich dětí v autosedačkách prověřil nový nezávislý test spotřebitelských organizaci a automotoklubů. Jak si v něm vedly autosedačky Kiddy? Již úvodní věta naznačuje, že se rozhodně neztratily na konci peletonu.

new coll ssm Před počátkem letní sezóny uvedla Kiddy novou autosedačku pro děti od 15 do 36 kg Smartfix a novou kolekci svěžích barvev u všech dosud vyráběných modelů.

 

Vážení a milí přátelé, zveme Vás na návštěvu stánku s Kiddy v pavilonu B na brněnském vystavišti, kde se koná od 23.3. do 26.3 veletrh Pro Dítě. 

Srdečně vás zveme k návštěvě expozice Kiddy na veletrhu For Kids, který proběhne od 9. do 12.4. na vystavišti PVA v Praze-Letňanech. Expozici Kiddy naleznete na stánku číslo 3A14, kde si budete moci vyzkoušet všechny modely od Kiddy, poradit se s našimi odborníky a zjistit co se skrývá pod potahem autosedačky. V případě, že se rozhodnete si autosedačku pořídit, získáte zajímavou veletržní slevu. Těšíme se na vaši návštěvu :-)

stiwa-evoluna-i-size

Také v tomto roce byl velký počet autosedaček všech kategorií podroben náročným testům ADAC, ÖAMTC, TCS a STIWA. Výsledky Kiddy v letošním testu dopadly opravdu skvěle.

Srdečně Vás zveme na výstavu VESELÁ PLANÉTA konanou 21-22. března v Košicích. Budete zde mít možnost osobně si prohlédnout a vyzkoušet nejnovější autosedačky Kiddy! Naši odborníci Vám je rádi předvedou a poradí, která autosedačka je pro Vaše dítě nejvhodnější. Ukáží Vám také jak ji správně instalovat a na co při cestách s dítětem nezapomenout. Organizační informace naleznete na stránkách výstavy. Těhotné maminky mají vstup zdarma! Těšíme se na Vaši návštěvu 21-22 března na výstavě VESELÁ PLANÉTA v Košicích! 

 

×

TOP
Potřebujete poradit?
2000 znaků zbývá