CESTOVÁNÍ S DÍTĚTEM

Více info

AVOVA TECHNOLOGIE BEZPEČNOSTI

Více info

honeycomb 03Místo polystyrénu, ze kterého je dnes vyrobena naprostá většina autosedaček i renomovaných značek, používá Kiddy k zajištění bezpečnosti ty nejlepší materiály. Jedná se především o expandovaný polypropylén (EPP). EPP se vyznačuje výbornými mechanickými vlastnostmi a vysokou schopností absorpce kinetické energie. Ve srovnání s křehkým a drolícím se expandovaným polystyrénem(EPS), je EPP pružný a soudržný. EPP se často používá v automobilovém průmyslu na díly s vysokou mechanickou odolností, která je kombinovana s extrémní schopností absorpce kinetické energie. První aplikace EPP v konstrukci aut byly v roce 1992 nárazníky pro Volvo. Dnes díly z EPP naleznete také ve dveřních výplních, jsou z nich vyráběna dna zavazadlových prostorů a mnoho dalších části vozidel. Naproti tomu EPS je využíván jen k tepelným izolacím.

V místech potřeby zvýšené ochrany (oblast hlavy, ramen, kyčlí) používá Kiddy Honey Comb V2. Tento extrémě absorbující materiál s voštinovou strukturou podobnou včelím plástvím poskytuje při malých rozměrech vysokou absorpci kinetické energie. Honey Comb absorbuje 5x více než stejně silný EPS. 3 centimetrová vrstva tak vydá za 15 cm EPS. Optimalizované umístění Honey Combu zajišťuje, že v případě bočního nárazu poskytuje nejlepší možnou ochranu. Kromě chráničů hlavičky a dalších prvků ochrany před bočním nárazem, využívá Kiddy Honey Comb také v konstrukci ochranného pultíku. Ten je zase klíčový pro ochranu při prudkém brždění nebo čelním nárazu.

A závěrem rada, požádejte prodejce o sejmutí potahu autosedačky, zjistíte tak jak snadno nebo nesnadno zajistíte svému dítěti hygienu a také z čeho je autosedačka vyrobena.

 

Použitý material u Kiddy

Thank you for rating this article.
×

TOP
Potřebujete poradit?
2000 znaků zbývá