AUTOSEDAČKY AVOVA

Bezpečie a komfort od narodenia až do 12 rokov

Viac info

KOČÍKY KIDDY

Od hlbokej korby po golfky

Kvalitné štýlové športové kočíky Kiddy ...

Viac info

ZKUŠENOSTI

Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou autosedaček pro děti.

Více info

AVOVA ISIP

integrovaná ochrana proti bočnímu nárazu ISIP

Viac info

OCHRANA HLAVY

Speciální vysoce zahuštěná pěna používaná v motosportu a aeronautice zajišťuje zvýšenou ochranu hlavy.

Více info

Dětské autosedačky, kočárky a další vybavení značky Kiddy

Německá značka Kiddy přináší na trh dětského vybavení designově a technicky propracované autosedačky, kočárky a dalších výrobky špičkové kvality. Bezpečnost a komfort dětí je vždy na prvním místě, což dokládají bezpečnostní certifikáty a také vynikající výsledky v nejrůznějších testech. O jedinečnosti produktů vypovídá řada získaných ocenění na mezinárodních soutěžích a veletrzích.

 

Dětské autosedačky

Pořiďte svému potomkovi dětskou autosedačku Kiddy a zajistěte tak jeho bezpečnost a pohodlí na cestách autem. High-tech materiály, perfektní ergonomický tvar a bezpečnostní doplňky, jako je např. pultík Kiddy, dělají z našich sedaček do auta nepostradatelné vybavení. Všechny autosedačky splňují nejpřísnější normy.

Designové kočárky

Dětské kočárky Kiddy nabízí různá variabilní provedení v řadě barevných designů. Z nabídky si jistě vyberete ten správný model dle věku Vašeho děťátka. Každý kočárek je vybaven řadou užitečných prvků, které zajistí pohodlí a bezpečnost dítěte, komfortní nastavení a ovládání při jízdě i dostatečný úložný prostor.

Příslušenství

Firma Kiddy přináší na trh kromě vysoce kvalitních autosedaček a kočárků také doplňkové vybavení, díky kterému se budete moci o své miminko bezvadně postarat. Klokanka Kiddy Heartbeat či krosna Adventure pack jsou ideální pro nošení dětí, v chladném počasí zahřeje Vaše miminko Kiddy fusak a Vás samotné Kiddy rukávník.

 

Thank you for rating this article.

Novinky z Kiddy.cz

×

TOP
Potrebujete poradiť?
2000 znakov vľavo