SORTIMENT KIDDY

Shock absorber

Viac info

Ochranný pultík KIDDY

Více info

Kiddy je rodinná firma, kde nechybí děti. Děti majitelů tak často bývají také prvními pasažéry nově navržených autosedaček. Jistě pochopíte, že bezpečnost našich dětí je pro nás stejně důležitá jako pro Vás. Proto námi navržené autosedačky skutečně chrání. A zde je několik příkladů přímo ze života.

fall1

Případ č.1: Mladá maminka jela svým autem po silnici, když jí náhle protijedoucí auto vjelo do jízdního pruhu. Nucena se mu vyhnout, sjela autem doprava mimo vozovku a čtyřikrát se převrátila přes střechu do pole. Její dvouletá dcera seděla v autosedačce kiddy guardianfix pro2, jištěna bezpečnostním pultíkem. Maminka kiddy napsala: ,,Jako zázrakem jsme s mou dvouletou dcerkou přežili téměř bez zranění. Jsme neskutečně vděčni za tuto autosedačku, která přispěla k tomu, že se naše dcera dostala z auta bez větších zranění.

fall2

Případ č. 2: Tatínek byl se svou dvouletou dcerkou na cestách, když vjel s autem na krajnici. Při smyku se auto převrátilo a zůstalo ležet na střeše. Holčička seděla v autosedačce kiddy infinity pro.

fall3

Případ č. 3: Maminka byla se svým synkem na cestách, když v rychlosti 80 km/h sjela ze silnice a čelně narazila do stromu. Kromě jedné modřiny neutrpěl malý chlapec žádná zranění. Zajištěn byl v kiddy Life Plus. Tatínek napsal kiddy:,,Má žena a syn měli strašlivou nehodu. V rychlosti 80 km/h narazili do stromu. V autě jsme měli dvě autosedačky kiddy life plus, v jedné z nich seděl můj syn, který díky bezpečnosti této sedačky nehodu zvládl bez zranění.

fall4

Případ č. 4: Do auta, v němž seděl otec se svou dcerkou, jištěnou v kiddy infinity pro čelně narazilo protijedoucí auto při rychlosti 70 km/h. Tatínek napsal kiddy:,,Bez brždění do nás čelně narazilo auto v rychlosti ca 70 km/h. Má dcerka seděla v kiddy infinity pro a vůbec se nezranila.

fall5

Případ č.5: Tatínek byl se svou 13 měsíční dcerkou na cestách, když jeho auto vjelo do příkopu, kde se převrátilo na střechu. Jeho dcera seděla v kiddy guardianfix pro2 jištěna pultíkem. Tatínek napsal kiddy:,,Autosedačka od kiddy fungovala perfektně, naše dcera se dokonce ještě smála, jak leželo auto na střeše.

Thank you for rating this article.
×

TOP
Potrebujete poradiť?
2000 znakov vľavo